1. TITAN

Supermoderní materiál používaný v průmyslu, kde je důležitá váha a síla, například v kosmickém a vzdušném prostoru nebo u závodních automobilů. Titan je stejně silný jako některé druhy oceli, ale je o 45 % lehčí a nealergenní pro osoby s citlivou pokožkou.

2. NEREZAVĚJÍCÍ OCEL

Luminox používá vysoce kvalitní chirurgickou ocel 316L, která je silnější. Tato ocel je také odolnější proti poškrábání a neoxiduje, nereziví ani nemění barvu.

3. SLOUČENINA POLYKARBONÁTU S UHLÍKEM

Před vstřikováním do formy používáme speciální materiál obsahující sloučeninu uhlíku smíchanou s polykarbonátem, díky čemuž vznikne velmi tuhý a pevný kryt hodinek. Díky dokonalé kombinaci lehké váhy (pohodlnost), síly a odolnosti si je vybírají profesionálové na celém světě. Pro špionážní mise je důležitou výhodou i jejich matný povrch.

4. HODINOVÉ SKLÍČKO

Naše hodinová sklíčka jsou speciálně tvrzená minerální skla odolná proti poškrábání (550 až 650 podle Vickerse) a zhruba o 20 % pevnější než běžná sklíčka z minerálního skla. Naše safírová sklíčka jsou ultraodolná proti poškrábání a mají antireflexní povrch zajišťující mimořádnou a konstantní čitelnost.