Never Give Up!

Bear Grylls je světově nejuznávanější osobnost co se týče umění přežití v divočině a outdoorového dobrodružství v těch nejextrémnějších krajinách na Zemi.

Všechny hodinky Bear Grylls Survival Collection obsahují na ciferníku logo a heslo Bear Grylls „Never Give Up – Nikdy se nevzdávej“. Speciální je také dvoubarevný zadní kryt hodinek, který nese podpis Bear Grylls a slogan „Never Give Up“ v jasně oranžové barvě.

„Never Give Up“ je životně důležitý postoj k přežití za jakýchkoli podmínek. Podle Bear Grylls, pokud chcete přežít v divočině platí jednoznačně: správný postoj a činy.

BEAR GRYLLS SURVIVAL 3720
SEA SERIES

TimeDate

Quarz

Ø 42,00mm

BEAR GRYLLS SURVIVAL 3740
MASTER SERIES

Chronograph Date

Quarz

Ø 45,00mm

BEAR GRYLLS SURVIVAL 3780
LAND SERIES

Chronograph Date

Quarz

Ø 45,00mm

Always Visible

Všechny modely Bear Grylls Survival mají samozřejmě technologii Luminox Light Technology (LLT), takže hodinky jsou viditelné za jakýchkoli světelných podmínek a zůstanou viditelné až 25 let.

O spolupráci

Motto Luminoxu, „Every Second Counts“, se bezchybně spojí s mantrou Bear Grylls, „Never Give Up“. Bear Grylls už si žádné dobrodružství bez hodinek Luminox na zápěstí nedovede představit.

“Je pro mě neuvěřitelně důležité spolupracovat s důvěryhodnými partnery na světové úrovni a společnost Luminox dokázala nejen to. Robustní řada hodinek byla pečlivě vytvořena s multifunkčním designem a nejmodernějšími materiály – inspiruje a povzbuzuje dobrodružnou povahu v každém z nás – muži i ženy, chlapci a dívky, outdoorové nováčky a odborníky.” – Bear Grylls